Timelogin (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov
