Timelogin (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Other
sq: Tjetër
