Timelogin (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்
