Timelogin (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol
