Timelogin (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
