Timelogin (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль
