Timelogin (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ
