Timelogin (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol
