Timelogin (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle
