Timelogin (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割
