Timelogin (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā
