Timelogin (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
