Timelogin (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Other
pt: Outro

en: Role
pt: Grupo
