Timelogin (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога
