Timelogin (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Other
cy: Arall

en: Role
cy: Swyddogaeth
