Timelogin (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Other
es: Otro(s)

en: Role
es: Rol

en: Select Role
es: Seleccionar rol
