Timelogin (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli
