Timelogin (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો
