Timelogin (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Role
hy: Դեր
