Timelogin (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: Add time slots
ru: Добавить интервал
