Timelogin (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: ID
vi: Mã

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò
