Timetracker (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: User
ast: Usuariu
