Timetracker (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: User
be: Карыстальнік

en: Today
be: Сёння
