Timetracker (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: User
bg: Потребител
