Timetracker (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Case
bo: གནས་ཚུལ

en: Today
bo: དེ་རིང
