Timetracker (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: User
bs: Korisnik

en: Case
bs: Tip slova

en: Today
bs: Danas
