Timetracker (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: User
cs: Uživatel

en: Today
cs: Dnes
