Timetracker (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: User
et: Kasutaja

en: Case
et: Tõst

en: Today
et: Täna
