Timetracker (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Today
eu: Gaur
