Timetracker (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Today
gu: આજે
