Timetracker (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: User
hu: Felhasználó

en: Case
hu: Ügy

en: Today
hu: Ma
