Timetracker (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: User
is: Notandi

en: Today
is: Í dag
