Timetracker (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: User
ja: ユーザー

en: Case
ja: 大文字小文字

en: Today
ja: 今日
