Timetracker (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: User
nn: Brukar
