Timetracker (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: User
oc: Utilizaire

en: Case
oc: Cassa

en: Today
oc: Uèi
