Timetracker (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: User
sq: Përdoruesi
