Timetracker (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: User
sv: Användare

en: Case
sv: Skiftläge

en: Today
sv: Idag
