Timetracker (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Today
te: ఈరోజు
