Timetracker (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Case
th: ตัวพิมพ์
