Timetracker (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: User
de: Benutzer

en: Case
de: Groß-/Kleinschreibung

en: Today
de: Heute

en: Track time
de: Überwachter Zeitraum
