Timetracker (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: User
fi: Käyttäjä

en: Case
fi: Asia

en: Today
fi: Tänään
