Timetracker (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Today
hy: Այսօր
