Timetracker (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: User
mn: Хэрэглэгч
