Timetracker (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: User
nl: Gebruiker

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Today
nl: Vandaag
