Timetracker (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: User
pl: Użytkownik

en: Case
pl: Wielkość liter

en: Today
pl: Dzisiaj
