Timetracker (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: User
ro: Utilizator

en: Case
ro: Caz

en: Today
ro: Azi
