Timetracker (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: User
ta: பயனர்

en: Case
ta: வகை

en: Today
ta: இன்று
