Timetracker (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: User
ca: Usuari

en: Case
ca: Cas

en: Today
ca: Avui
