Timetracker (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Case
cy: Achos

en: Today
cy: Heddiw
