Timetracker (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: User
da: Bruger

en: Case
da: Store/små bogstaver

en: Today
da: I dag
